شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی پول اکسین

کاربر گرامی تقاضا داریم موارد مطرح شده در زیر را جهت استفاده درست از خدمات و سرویس های پول اکسین به دقت مطالعه نمائید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت پول اکسین هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط بارسل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏های ما میباشد. در نظر بگیرید که ثبت سفارش نیز به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پول اکسین از سوی کاربر است.

در نظر داشته باشید که این شرایط و قوانین مندرج، جایگزین تمامی توافق‏‌های قبلی سایت پول اکسین محسوب می‏‌شود.

 

در نظر داشته باشید که کلیه اصول و رویه‏‌های پول اکسین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پول اکسین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۱- مهلت انصراف از خرید کالاها ۲۴ ساعت از زمان خرید میباشد.

۲- انصراف از خرید به کالاهایی تعلق میگیرد که حتی از بسته بندی پول اکسین نیز باز و خارج نشده باشد. بدیهی است هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه کالا یا ثانویه ، پلمپ، برچسب، نایلون، وکیوم و…. ضوابط انصراف از خرید را از بین خواهد برد .

۳- درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و پس از هماهنگی با پول اکسین ، خریدار میتواند نسبت به ارسال کالا از طریق پست پیشتاز و به آدرس دریافت کننده مورد نظر پول اکسین اقدام نماید. پس از دریافت کالا توسط پول اکسین وجه حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت به خریدار مسترد میگردد.

۴- هزینه بسته بندی، ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید میباشند بر عهده خریدار میباشد.

۵- انصراف از خرید کالا برای مشتریان و مصرف کننده نهایی است و شامل فروش تجاری و همچنین فروش به همکاران نمی باشد.

۱- چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.

۲- هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با پول اکسین میباشد.

۳- در تمامی مواردیکه تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با پول اکسین جهت استرداد کالا اقدام نماید.

۴- چنانچه مغایرت در خصوصیات باشد (مثلا به جای پمپ تصفیه ، فلیتر شنی ارسال شده باشد) همچنان شرایط بند ۲-۳ حاکم خواهد بود و لازم است کالا بدون هرگونه استفاده و دستکاری مسترد گردد. بدیهی است چنانچه کالا مورد استفاده قرار گیرد از ضمانت خارج می گردد.

۱- پس از دریافت کالا، بخش فنی کالای استردادی را با شرایط و ضوابط اعلامی تطبیق داده و چنانچه واجد شرایط عودت تشخیص داده شود و در صورت تایید وجود مشکل و عدم امکان رفع آن، نسبت به تعویض کالا و یا در صورت عدم موجودی نسبت به استرداد وجه اقدام می گردد. بدیهی است در مورد مشکلات سخت افزاری عودت کالا در صورتی است که امکان رفع مشکل وجود نداشته باشد.

۲- در صورت تایید بخش فنی مبنی بر وجود مشکل درکالا هزینه های رفت و برگشت کالا بعهده پول اکسین و در صورت عدم تایید بر عهده خریدار محترم خواهد بود.

۳- ملاک عمل پول اکسین در پذیرش و یا عدم پذیرش ایرادات فنی کالاهایی که دارای مهلت تست پول اکسین هستند، فقط نظر کارشناسی بخش فنی پول اکسین میباشد و در صورت تایید بخش فنی مبنی بر وجود نقص یا ایراد فنی در کالا، آن کالا مشمول ضمانت مربوطه خواهد بود و در صورت عدم تایید نقص یا ایراد فنی، کالای مربوطه مجدداً جهت خریدار ارسال خواهد شد.

۱- حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی پول اکسین هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.

۲- پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.

۳- مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

۴- مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت بارسل درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

۱- حمل کلیه سفارشات توسط مجموعه پستی تیباکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی پول اکسین هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط این شرکت ندارد.

برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیباکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: www.tipaxco.com

که متعلق به شرکت  تیباکس میباشد استفاده نمائید.

۲- مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت پول اکسین درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

۳- ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی پول اکسین هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

۴- هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی پول اکسین هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

تیپاکس ده‌ها هزار بسته در روز جا‌به‌جا می‌کند ، بسته‌ها از این جهت که رابط بین افراد و نقاط مختلف می‌باشند، ارزشمند هستند. پس دریافت، محافظت، انتقال و رساندن به دست صاحبانشان در زمان مناسب وظیفه مهمی است که تیپاکس با داشتن یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های ارتباطی در کشور آن را به خوبی می‌داند.
تیپاکس مجموعه بی‌نظیر شصت ساله‌ای است که به دلیل وجود نیروهای متخصص و ماهر و عملکرد مناسب سازمانی هم کار کردن در آن لذت بخش است و هم مشتریانش به خوبی آن را می شناسند و به تجربه آن اعتماد کامل دارند. تیپاکس مبتکر صنعت ارسال سریع درب به درب در ایران است و همواره تلاش می کند با استفاده از تکنولوژی های به روز پیشگام بوده و با ارائه راهکار‌های مناسب، برای کسب و کار افراد، سرعت و امنیت بیشتری را برای مشتریانش به ارمغان آورد.

وبسایت تیباکس www.tipaxco.com/abouttipax