فلیتر تصفیه جکوزی

فیلتر تصفیه جکوزی آکواژن (Aquasion)

مشاهده همه

فیلتر تصفیه جکوزی ایمکس (Emaux)

مشاهده همه

درباره جکوزی بیشتر بدانید!

خرید و انتخاب تجهیزات جکوزی مانند بقیه وسایل استخر از اهمیت بالایی برخوردار است..همچنین یک موتور که باعث چرخش آب درون جکوزی می‌شود؛ اما این فقط  یک روی داستان است. در واقع تجهیزات جکوزی مانند تجهیزات استخر و سونا، به انواع مختلفی تقسیم می‌شود ، بسته به نوع کاربری و ابعاد آن متفاوت خواهد بود.

مهم‌ترین تجهیزات جکوزی شامل موارد زیر است:

جت پمپ جکوزی

در جکوزی‌ها هر چقدر آب با فشار بیشتر و سرعت بالاتر وارد شود، بهتر است. جت پمپ جکوزی از بهترین تجهیزات استخر و جکوزی می‌باشد. برای به حرکت در آوردن آب با فشار معمول، فیلتر کردن و گرم کردن با سرعت پایین صورت می‌گیرد.

 

گرمکن آب جکوزی

معمولا برای گرمایش آب جکوزی‌های آپارتمانی از گرمکن آب جکوزی مستقل استفاده می‌شود. اما توجه داشته باشید که بیش از حد گرما ندهید، زیرا سبب رطوبت نسبی در جکوزی و آسیب دیدن تجهیزات استخر، سونا و جکوزی می‌شود.

 

فیلتر تصفیه جکوزی

فیلتر تصفیه جکوزی از نوع فیلتر شنی‌ تصفیه جکوزی است که مخزن‌های بسیار بزرگ از جنس فایبر گلاس و فلز دارند، یک بستر ضخیم از شن مخصوص دارد. نحوه کارکرد این فیلتر به گونه‌‌ای است که آب از بالای مخزن وارد شده؛، به پایین حرکت می‌کند و از شن‌ها عبور می‌کند. شن‌ها آلودگی‌ها را جذب می‌کنند، آب تصفیه شده خارج می‌شود.

 

انواع فیلتر تصفیه جکوزی

  • فیلتر شنی
  • فیلتر کارتریجی
  • فیلتر دیاتومه